-71%

Чокер oгрлица K03

Код на Производот: 3778

Достапност:Има на залиха

999 ден 299 ден 299

Чокер огрлица со кристали. Идеална за вечерните часови исполнети со специјални моменти. Чувствувајте се посебно секоја вечерна пригода.