-22%

Ѕиден Часовник – DIY Golden Squares

Код на Производот: diy

Достапност:Има на залиха

699 ден 549 ден 549
Прекрасен 3Д златен часовник со кој импресивно ќе го пополните ѕидот.
Кој во зависност од просторот може да го поставите со дијаметар по желба. Инаку онака како што е прикажан на фотографиите димензиите на часовникот се 45 x 55 см. А по желба и во зависност од просторот надворешните квадрати може да ги оддалечите од центарот..
Приспособлив, елегантен и со стил. Идеален за дневната соба, канцеларијата, чекалната, ходникот, итн.. Произвводот е произведен со ултра прецизно ласерско сечење, а изработен од сјаен акрил во комбинација со ЕВА пена (етилен винил ацетат). Часовникот многу лесно може да го инсталирате сами и местењето ќе ви претставува прекрасна креативна гимнастика. Сетот се состои од вкупно 19 парчиња. Производот работи на 1 обична АА батерија од 1.5v која не е вклучена во сетот. (За оптимална долготрајна употреба се препорачува употреба на алкални батерии.)