-19%

Ѕиден Часовник - DIY Кружен

Код на Производот: diywall

Достапност:Има на залиха

550 ден 450 ден 450
DIY ѕиден часовник во кружна форма. Изработен од високо квалитетна пластика, со големи бројки изработени од сунгераст материјал. Часовникот се поставува (се лепи) едноставно со помош на шемата за поставување која се наоѓа во пакувањето. Димензии: 40 x 40cm