Женски тренерки 08-MM

Код на Производот: 08-MM-2

Достапност:Има на залиха

899 ден 899

Достапни Опции

🔥Нова колекција, нов модел
🔥Модел 08-MM
🔥Достапни големини: S,M,L,XL
🔥Состав: 70% памук и 30% полиестер.