-68%

Женски фустан AB1238DO Off White

Код на Производот: AB1238DO Off White-1

Достапност:Има на залиха

1,790 ден 590 ден 590

Достапни Опции

Женски фустан од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).