-51%

Женска сукња GO849DW596

Код на Производот: GO849DW596-01

Достапност:Има на залиха

990 ден 490 ден 490

Достапни Опции

Женска сукња од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).