Заштита за детско креветче

Код на Производот: ѕѕ

Достапност:Има на залиха

399 ден 399

Достапни Опции

Мек заштитник за бебешко креветче, изработен од најквалитетни материјали, со преслаток дезен кој ќе се вклопи во секоја детска соба.

Димензии: 225x40cm