-38%

Повеќенаменска закачалка за во автомобил

Код на Производот: zakacalka

Достапност:Има на залиха

79 ден 49 ден 49

Дупла закачалка која што својата примена ја наоѓа на повеќе места. Оваа закачалка, изработена од високо квалитетна, цврста ABS пластика, можете да ја употребувате на нај различни места и за безброј намени.

Можете да ја користите како закачалка во автомобилот, како дополнителна закачалка во тоалетот, гардероберот, гаражата, викендицата ит.н. А што е уште подобро, секогаш можете да преместувате онаму каде што ви е нај потребна.

Димензии: 10 x 8 cm