Гел за чистење

Код на Производот: XJN100

Достапност:Има на залиха

99 ден 99

Универзален гел за чистење на секакви површини.

Лесно се употребува: Извадете го гелот од пакувањето, оформете го во топче и залепете го врз површината која сакате да ја исчистите.

Со гелот можете да ги чистите тешко достапните места во кола, да ја исчистите тастатурата во канцеларија, помеѓу прозорците и сл.

Можете да го користите многу пати, потворно и повторно се додека не добие темна боја.