Touch Me Организер за четки и паста за заби

Код на Производот: touchmeorganizer

Достапност:Има на залиха

249 ден 249
Освен прекрасниот дизајн кој совшено ќе одговара во вашето купатило,овој организер е исклучително практичен за држење на четките за заби на целото семејство. Заедно со организерот оди и дозер за паста за заби што ќе го подреди нередот во купатилото и ќе му даде еден поинаков изглед. 

Складирајќи ги четките во овој организер тие ќе бидат заштитени од примање прашина и ќе го избегнете внесувањето на микроби во вашата уста.

Се монтира едноставно,бидејќи има самолелива трака која едноставно можете да ја залепите на плочките од вашето купатило.