Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (631211)

Код на Производот: 631211

Достапност:Има на залиха

10,599 ден 10,599

Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (631211)

  • Димензии на маса: 150 x 90 x 72 cm
  • Димензии на столчиња: 70 x 55 x 95 cm
  • Материјал: Метална конструција,платно и стакло