Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (631216)

Код на Производот: (631216)

Достапност:Има на залиха

7,899 ден 7,899

Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (631216)

  • Димензии на маса: 90 x 70 cm
  • Димензии на столчиња: 70 x 55 x 95 cm
  • Материјал: Метална конструкција,платно и стаклo