-14%

Tons Garden Нишалка детска (10074)

Код на Производот: (10074)

Достапност:Има на залиха

2,299 ден 1,999 ден 1,999

Карактеристики на производот:

Tons Garden Нишалка детска (10074)

  • Боја: Розева
  • Димензии на нишалката: 104 x 95 x 105 cm