Tons Garden Маса стаклена 60 x 60 (9554)

Код на Производот: (9554)

Достапност:Има на залиха

1,799 ден 1,799

Tons Garden Маса стаклена 60 x 60 (9554)

  • Материјал: Метална конструкција со стакло
  • Димензии на маса: 60 x 60 x 70 cm