Tons Garden Маса стаклена на расклопување 60 x 60 (11622)

Код на Производот: (11622)

Достапност:Има на залиха

2,599 ден 2,599

Tons Garden Маса стаклена на расклопување 60 x 60 (11622)

  • Материјал: Метална конструкција со стакло
  • Димензии на маса: 60 x 60 x 70 cm
  • Се расклопува