Tons Garden Маса на расклопување (11779)

Код на Производот: (11779)

Достапност:Има на залиха

1,899 ден 1,899

Tons Garden Маса на расклопување (11779)

  • Димензии на маса: 120 x 60 cm
  • Прилагодлива висина: 54; 70 cm;
  • Материјал: Метал и пластика