Термос од не’рѓосувачки челик

Код на Производот: SBE60

Достапност:Има на залиха

799 ден 499 ден 499

Термос шише направено од нерѓосувачки челик што ја одржува течноста топла или ладна неколку часа.

Шишето има практичен и црст затварач, како и прстен (закачалка) за носење, што го прави идеално за патувања, планинарење или секојдневна употреба.

Може да го користите за кафе, чај, сок и сл.

Капацитет 600мл