-34%

Станица за полнење телефон - iPhone (Lightning Connector)

Код на Производот: 2446

Достапност:Има на залиха

299 ден 199 ден 199

Истакнатата минималистичка форма го истакнува совршениот дизајн на вашиот смартфон, таблет компјутер или паметен часовник и нуди целосна пристапност. Станицата со нејзиниот стилски дизајн го комплетира изгледот на вашиот телефон и истовремено на вашиот дом или канцеларија.

- Материјал: гума/силикон и пластика
- Лесна употреба: приклучете го кабелот на станицата во компјутер или штекер и поставете го телефонот.
- Димензии: 75*55*38 мм
- Излез: 5V 1A
- Наменет за iOS (Apple)телефони