-31%

Сталажа за Обувки - 4 Нивоа

Код на Производот: stalazamala

Достапност:Има на залиха

499 ден 349 ден 349

Ултра практична, универзална сталажа за обувки со 4 нивоа.


Изработена од метал (цеви) и цврста ABS пластика (странични држачи).
Одлично се вклопува со секој елемен од вашиот дом.


Сталажата може да ја користите и за други работи: за складирање обувки, за саксии, за реквизити, итн...


Димензии: Висина 70.5 см , Ширина 18.5 см , Должина 41.5 см