Sport Action Camera - Спортска камера

Код на Производот: sportcamera

Достапност:Има на залиха

1,590 ден 1,590
Од сега за секого достапна! Ако сте спортист или само сакате да ги снимите или сликнете вашите омилени моменти, спортската камера ќе ви го овозможи тоа по најприфатлива цена, со вклучени додатоци за кацига и водоотпорна маска!

Спецификации:
- Резолуција на снимање: 1920*1080 пиксели (15 fps)
1280*720 пиксели (30 fps)
- Широко аголни леќи: 140 степени
- Водоотпорност до 30 метри
- Мулти јазично мени
- Меморија: користи micro SD картичка (не е вклучена во пакетот)
- Батерија: 900mAh (околу 1 и пол час користење)
- Влез/Излез: Micro USB
- Димензии: 59.3 х 24.6 х 41.1 милиметри

Во пакетот добивате:
- Маска за водоотпорност
- Додаток за прицврстување на кацига
- Додаток за прицврстување на велосипед