Детска играчка Спајдермен со количка

Код на Производот: spidermankolicka

Достапност:Има на залиха

399 ден 399

Внесете магија и забава во игрите на Вашите најмили со омилениот лик од цртаните- Спајдермен која нуди загарантирана забава и незаборавни среќни моменти.

  • Играчката е изработена од високо квалитетна ABS пластика што нуди долготрајност, квалитет и пред се безбедност за користење кај најмалите.
  • Има звучни ефекти.
  • Се движи во еден правец.
  • Светлосни ефекти.
  • Не поседува ситни делови, може да се користи и кај најмалите генерации.
  • Работи на батерии.