Собно огледало

Код на Производот: sobno-ogledalo

Достапност:Има на залиха

1,790 ден 1,790

Големо елегантно собно огледало со полица и тркалца.

 Огледалото има нивоа на нивелација и може да го наместите по желба.

 На полицата може да си ги оставате вашите аксесоари или чанти, а благодарение на вградените тркалца може со леснотија да го движите насекаде низ домот.

 

Димензии: 160 х 33 см