Кутија за Аксесоари (сет2)

Код на Производот: 2023-124

Достапност:Има на залиха

385 ден 385

Прекрасен сет од две кутии за складирање предмети, аксесоари и облека.

Во сетот се вклучени две кутии една помала и една поголема, секоја може да ја користите за потребите што ги имате.

Во помалата кутија може да ги ставите и подредите Вашите ситни аксесоари, козметика, накит и друго, а во поголемата покрупни аксесоари облека и друго.

Кутиите се затвараат со велкро (чичка) и имаат и рачка за носење.

Димензии: 38х25х25 см / 27х20х16 см