Потпирач за рака

Код на Производот: AR48

Достапност:Има на залиха

799 ден 799

Работите предлого на компјутер и имате болки и притисок во раката и рачниот зглоб? Тогаш овој потпирач за рака е вистинско решение за Вашиот проблем!

Потпирачот за рака се инсталира едноставно и брзо. Лесно може да се носи во актовка или ранец.

Направен од висококвалитетна ABS плоча и мека подлога што прави да се чувствувате удобно додека работите.

Може да го прилагодите за лева или десна рака.