Пластична лажица за чевли

Код на Производот: PS300

Достапност:Има на залиха

199 ден 199

Благодарение на прекрасниот дизајн и должина оваа е лажица за обувки со која лесно ќе можете да ги облечете чевлите, без да се наведнувате и превиткувате.

Изработката од висококвалитетни материјали и прекрасниот дизајн со рачка, ја прави ултра практична.

Делот што се вметнува во обувките е исклучително тенок, ултра цврст и флексибилен.