Монтажен плакар - Flower Wardrobe (110x46x175)

Код на Производот: 28109-2A

Достапност:Има на залиха

999 ден 999

Монтажен плакар, кој ќе го склопите за само неколку минути. Плакарот може да го поставите каде сакате на било кое место, онаму каде Ви е потребно дополнително место за складирање. Монтажниот плакар има заштитна прекривка со патент која дополнително ќе ја заштити Вашата облека.

Многу е лесен за склопување и расклопување.

Димензии : 110cm x 46 cm x 175cm