Mини преносен уред за перење

Код на Производот: ured-za-perenje

Достапност:Има на залиха

799 ден 799

Нов иновативен уред за перење на алишта кој ке Ви заштеди време и електирчна енергија.

Може да се постави на било која кофа, голем длабок сад или во мијалник и се фиксира на дното на садот или од страната со помош на држачите кои ги има

Работи со помош на УСБ кабелче.

Има 4 нивоа на миење и опција за автоматско исклулчување.

Мал и практичен - може да го понесете секаде со вас.

Начин на употреба: Поставете го на било кој сад или кофа, додадете ја облеката која сакате да ја перете, ставете вода и детергент, приклучете ја со УСБ кабелчето во струја и одберете опција за перење. 

Брзо, лесно и економично!