-40%

Мини Лед Столна Ламба - На Батерии

Код на Производот: 2022-49

Достапност:Има на залиха

250 ден 150 ден 150

Мини лед столна ламба на батерии. Изработена е од ABS пластика со флексибилно метално тело.

Лесна е и многу практична, може да се користи за различни потреби. За во детска соба, за во кампинг опрема, на тераса и.т.н.

Работи на 3 тенки ААА батерии од 1.5V и се пали и гаси на копчето за прекинување кое се наоѓа на предната страна од постољето.


Димензии: 28.5 x 8.5 x 5cm