Мини блутут контролер

Код на Производот: bluetoothjoystick

Достапност:Има на залиха

299 ден 299
Боја: бела
Материјал: PC + ABS
Батерија: AA 1.5V x2 батерии (не се вклучени)
Време на работа: 300 часа
Опсег: 10 метри
Безжичен протокол: Bluetooth 3.0
Систем за поддршка: Android / IOS / PC
Процесор: ARM968E-S Core
Континуирано време на играње: околу 40-120 часа