Микрофибер сунѓер

Код на Производот: BH560

Достапност:Има на залиха

199 ден 199

Сунѓер со микрофибер реси за практично и темелно чистење на Вашите возила.

Со микрофибер сунѓерот балгодарение на ресите ќе ги отстраните и најтврдокорните нечистотии.

Има еластичен додаток кој со леснотија може да го поставите на раката за полесно да го користите сунѓерот без да се лизга од вашата рака.

Покрај чистење на Вашите возила, сунѓерот можете да го користите за темелно чистење на секакви површини во Вашиот дом.

Димензии:
Должина 24 см
Ширина 13 см
Дебелина 7 см