Метален Штендер за Алишта

Код на Производот: 2021-134

Достапност:Има на залиха

550 ден 450 ден 450

Практичен штендер за алишта кој лесно се склопува и расклопува, и може да се користите и како сушара.

Изработен е од метал и високо квалитетна ABS пластика со извонредна цврстина и еластичност.


Димензии: 135 x 75 x 38см