MaxPuls MP-ID021 - Ударна бормашина

Код на Производот: 341

Достапност:Има на залиха

2,999 ден 2,999

Шифра: 6262
Напон: 230V-50Hz
Моќност: 910W
Вртежи: 0-2800/мин
Дупчење во:
-метал: 13
-дрво: 25мм
-бетон: 13мм
Футер: 13мм