-51%

Машки патики SC950UO Тегет

Код на Производот: Машки патики SC950UO Тегет 2

Достапност:Има на залиха

1,790 ден 890 ден 890

Достапни Опции

Машки обувки од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).