-70%

Машки панталони 5C1513UOFW16 Тегет

Код на Производот: Машки панталони 5C1513UOFW16 Тегет 2

Достапност:Има на залиха

1,990 ден 600 ден 600

Достапни Опции

Машки панталони од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).