-71%

Машки фармерки 5T2634UW588

Код на Производот: Машки фармерки 5T2634UW588 1

Достапност:Нема на залиха

1,990 ден 590 ден 590

Машки фармерки од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).