-71%

Машки фармерки 5T2632UW487

Код на Производот: Машки фармерки 5T2632UW486 1

Достапност:Има на залиха

1,990 ден 590 ден 590

Достапни Опции

Машки фармерки од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).