-61%

Машки фармерки 5T2328UW295

Код на Производот: Машки фармерки 5T2328UW295 1

Достапност:Има на залиха

2,490 ден 990 ден 990

Достапни Опции

Машки фармерки од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).