-66%

Машки фармерки 5T2150UW624D

Код на Производот: Машки фармерки 5T2150UW624D 1

Достапност:Има на залиха

1,990 ден 690 ден 690

Достапни Опции

Машки фармерки од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).