-72%

Машка маица TS11419UO Тегет

Код на Производот: Машка маица TS11419UO Тегет 2

Достапност:Има на залиха

690 ден 199 ден 199

Достапни Опции

Машка маица од италијански производител. Супер квалитет,ниски цени. Големините на производот се стандардни европски(италијански)