-51%

Машка маица TS11144UO

Код на Производот: TS11144UO-01

Достапност:Има на залиха

790 ден 390 ден 390

Машка маица од италијански производител. Супер квалитет,ниски цени. Големините на производот се стандардни европски(италијански)