-60%

Машка маица CN1009UOS16 Бела

Код на Производот: Машка маица CN1009UOS16 Бела 1

Достапност:Има на залиха

500 ден 200 ден 200

Достапни Опции

Машка маица од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).