Машка кошула Greyfox Purple

Код на Производот: 01-GF-1

Достапност:Има на залиха

650 ден 650

Достапни Опции

Еднобојна машка кошула 
Шифра: 01-GF
Модел: Slimfit
Боја: Виолетова
Големина: S,M,L,XL,2XL

Состав: 60% памук и 40% полиестер