Машка кошула Greyfox Navy Blue

Код на Производот: 03-GF-1

Достапност:Има на залиха

650 ден 650

Достапни Опции

Еднобојна машка кошула 
Шифра: 03-GF
Модел: Slimfit
Боја: Тегет
Големина: S,M,L,XL,2XL

Состав: 60% памук и 40% полиестер