-64%

Машка кошула CF927UO Blue

Код на Производот: Машка кошула CF927UO Blue 1

Достапност:Има на залиха

1,490 ден 550 ден 550

Достапни Опции

Машка кошула од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).