-57%

Машка кошула CF1633UO Тегет

Код на Производот: Машка кошула CF1633UO Тегет 2

Достапност:Има на залиха

1,490 ден 650 ден 650

Достапни Опции

Машка кошула од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).