-67%

Машка кошула CF1252UO16R Виолетова

Код на Производот: Машка кошула CF1252UO16R Виолетова 3

Достапност:Има на залиха

1,490 ден 500 ден 500

Достапни Опции

Машка кошула од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).