-45%

Лед Столна Ламба - На Батерии

Код на Производот: 2022-48

Достапност:Има на залиха

599 ден 330 ден 330

Лед столна ламба на 3ААА батерии од 1.5V. Изработена од  цврста ABS пластика.

Свети бела светлина и има флексибилно тело поради што може да и се прилагодува насоката на светење онака како што ви одговара.

Многу е практична и корисна, се пали и гаси од копчето прекинувач кое се наоѓа на предниот дел од постољето.

Може да се користи во домот, во канцеларија, во дворот, на тераса, а може да се користи и во кампинг опрема.


Димензии: 32 x 8.5cm