Intex Базен Метална конструкција 28272 300x200x75

Код на Производот: intex - 28272

Достапност:Има на залиха

8,990 ден 7,990 ден 7,990

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава. INTEX 28272 моделот е со метална конструкција.

Дoлжина: 300 см
Ширина: 200 см
Висина: 75 см

 

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !