Intex Базен Метална конструкција 28271 260x160x65

Код на Производот: intex - 28271

Достапност:Има на залиха

9,490 ден 5,990 ден 5,990

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава. INTEX 28271 моделот е со метална конструкција.

Дoлжина: 260 см
Ширина: 160 см
Висина: 65 см

 

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !