INTEX Базен 28132 366x76 СО ФИЛТЕР ПУМПА

Код на Производот: intex - 28132

Достапност:Има на залиха

6,990 ден 5,990 ден 5,990

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава.

Дијаметар: 366 см
Висина: 76 см
Капацитет: 5619 литри вода (80% полн)


Вклучена филтер пумпа

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !